O nás ....

Kliknutím obrázek zvětšíte.
Kliknutím obrázek zvětšíte.


Kliknutím obrázek zvětšíte.

PŘEDSTAVENÍ SPOLEČNOSTI

Společnost ERMET Bohemia s.r.o. byla založena v roce 1992 s 50% účastí německé nástrojárny ERMET GmbH. Hlavní orientací je konstrukce a výroba precizních vstřikovacích forem do hmotnosti 1.5 tuny včetně jejich servisu a úprav během doby životnosti.

Do roku 1997 probíhala výroba v pronajatých prostorách v Plzni na Slovanech, na začátku roku 1998 se společnost přesunula do vlastního, nově vybudovaného areálu v Plzni – Bolevci s výrobní plochou 400 m2 a administrativní budovou. Počet zaměstnanců je od této doby stabilizován na počtu 24.

V roce 2002 proběhla certifikace dle EN ISO 9001:2000 společností MOODY International, procesy jsou stále kontrolovány a zlepšovány jak interními audity, tak i audity našich zákazníků.

Od roku 2004 jsme schopni ve spolupráci se sesterskou firmou ERMET-BUCK v Nýřanech zajistit vzorování nových forem na cca. 25 lisech Arburg a Demag, včetně lisů s otočným stolem a následně také sériovou výrobu výlisků a malých montážních celků. Při zkoušení forem je samozřejmostí předání technologických protokolů ze vzorování a měrových protokolů k výliskům.

Konstrukční a programátorská pracoviště s moderním CAD/CAM vybavením zajišťují kvalitní přípravu podkladů pro vlastní výrobu, která rovněž disponuje kvalitním strojním parkem od renomovaných výrobců (Charmilles, Deckel – Maho, Röders). Investicemi do nových strojů a technologií, pravidelným servisem stávajícího strojního zařízení a školením obsluhy je zajištěna špičková kvalita produktů.

Veškeré činnosti společnosti směřují k naplnění našeho motta: Zákazník je zaměstnavatelem nás všech.